Inteligentny dom
Jednym naciśnięciem przycisku zmienisz temperaturę, przyciemnisz lampę i opuścisz rolety. Zwiększ komfort użytkowania własnego domu!
Instalacje elektryczne
Kompleksowo wykonujemy nowoczesne instalacje elektryczne oraz modernizujemy już istniejące w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.
Instalacje teletechniczne
Oferujemy szereg rozwiązań w zakresie systemów kontroli dostępu, profesjonalny montaż systemów monitoringu oraz instalacje systemów alarmowych renomowanych firm.

Dołącz do naszego zespołu

Lubisz ciekawą pracę i interesują cię nowe technologie? Dołącz do nas!

Sprawdź, jakich pracowników poszukujemy w tej chwili. Być może szukamy właśnie Ciebie.

Stanowisko Szczegóły oferty
Elektryk / Monter instalacji elektrycznych

Obowiązki:

  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
  • Wymiana starych instalacji na nowe
  • Układanie tras kablowych
  • Montaż gniazdek, przełączników, montaż oświetlenia
  • Wykonywanie instalacji niskoprądowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe – preferowane zawody: elektryk, elektronik
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli
  • Uprawnienia SEP  „E” elektryczne  i energetyczne  do 1kV
  • Mile widziane doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryk
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dyspozycyjność, dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@elektroled.com.pl